SÚ-Bohemians_2010-11

Název

Popis

Domácí celek, toho času na třetím místě tabulky, přivítal na domácí půdě osmé Bohemians Praha. V první pětiminutovce byli domácí o něco lepším celkem, z tého převahy včak nedokázali vytěžit a v následujících minutách o své dvoubrankové vedení přišli. V desáté minutě bylo tak skóre vyrovnané 4:4. Poté Sezimák začal soupeři mírně odskakovat, ale až téměř do konce poločasu se skóre pohybovalo stále v rozmezí dvou až tří branek. Ve 29. minutě dokonce neproměnil 7m hod, což vzápětí napravil ze hry (13:10) a po ztrátě míče hostí asi 30 sekund před poločasem ještě navýšil na 14:10. Do druhého poločasu nastoupili lépe Bohemians a snížili opět na rozdíl dvou branek. Domácím se podařilo poprvé skórovat až v deváté minutě (15:12). Hosté v té chvíli "tyčkovali" a umožnili tak domácím odskočit znovu na rozdíl poločasových 4 branek. Ti v zápětí ještě přidali jednu branku z rychlého protiútoku a zdálo se, že zápas dospěl k rozhodujícímu zlomu. Hosté z Prahy však zbraně ještě nesložili a znovu zkorigovali výsledek na rodíl tří branek(17:17). Pak už ale vzali sezimovoústečtí definitivně otěže zápasu do svých rukou a soupeři začali odskakovat až na konečných 23:16.