TJ Sokol Tasovice - FC Slovan Havlíčkův Brod 3:1 poločas 2:1
Branky 34. M. Garčic , 39. P. Lapeš , 70. J. Pazdera - 7. J. Kučera (p.)
J. Koukal [-] - P. Lapeš [-] (93. J. Jeřábek [-] ) , R. Švarc(K) [-] , M. Blahoudek [-] , L. Hrazdílek [-] (60. M. Jeřábek [-] ) , P. Pacula [-] , J. Vašina [-] , D. Odehnal [-] , M. Garčic [-] , P. Horáček [-] (69. T. Cihlář [-] ) , J. Pazdera [-]
Do hry nezasáhl Lesniak František a náhradní brankář HřebabeckýPetr.
J. Mazánek [-] - J. Coufal [-] , R. Turek (K) [-] , A. Dejl [-] (61. J. Pavlík [-] ) , M. Cakl [-] - M. Šilhart [-] (46. D. Trinh [-] ) , D. Fikar [-] (71. J. Synecký [-] ) , J. Kučera [-] , J. Bajer [-] , V. Hloušek [-] (46. J. Peca [-] ) - J. Žíla [-]
Do hry nezasáhl náhradní brankář Konrád Lukáš.
ŽK: 26. M. Garčic - 23. M. Šilhart , 25. D. Fikar , 82. J. Žíla , 86. J. Kučera .
Počet diváků: 210
Průběh utkání: 0:1 , 1:1 , 3:1 Rozhodčí: MÜLLER Jiří - RYGL Luboš, SVOBODA Ladislav.
Zpráva rozhodčího
PK: V 7.minutě byl nařízen PK ve prospěch hostí za NCH: nedbalé kopnutí soupeře do oblasti kotníku v souboji o míč v nepřerušené hře bez nutnosti OT. PK nařízen za stavu 0:0. PK proměnil hráč č. 10. Stav 0:12. poločas nastaven o 3.minuty z důvodů zjišťování zdravotního stavu hráčů na HP.V 69.minutě došlo k nezaviněnému zranění pravého lýtka domácího hráče s číslem 8-Horáček Petr (78020170).Hráč utkání nedohrál a byl střídán.Zpráva pro KHS:Kličník Libor: 608 761 967Mazánek Oldřich: 703 730 359
ZNOJEMSKÝ deník.cz
Tasovičtí vytěžili tři body proti Havlíčkovu Brodu
Fotbalisté divizních Tasovic opět brali body. Druhou říjnovou neděli na domácím hřišti zvítězili nad týmem Havlíčkova Brodu 3:1. Již v sobotu je čeká ambiciózní Břeclav.
Před jedenáctým kolem divize D disponovali osmí fotbalisté Tasovic stejným počtem bodů jako jejich soused v tabulce, sedmý Havlíčkův Brod. Po nedělním utkání si mančafty posty v soutěžním žebříčku vyměnily. Sokolové doma porazili 3:1 právě tým z Vysočiny.
Přitom prvních patnáct minut měli hosté navrch, navíc z penalty otevřeli skóre. "Pracovali jsme špatně s prostorem. Soupeř měl pro svou hru hodně místa," hodnotil lodivod TJ Václav Dvořák.
Tasovičtí následně odskočili dvěma góly do jednobrankového vedení. "Zlomilo se to, začali jsme více nakopávat, šli více do těla a získali na hřišti více místa," dodal kouč mužstva ze vsi nad řekou Dyjí.
Sokoly podržel gólman Jiří Koukal. Jedenadvacetiletý borec vychytal vyloženou tutovku. "Chytil tisíciprocentní šanci, udržel nás v jednobrankovém vedení a po standardce jsme odskočili na 3:1. Fyzicky i psychicky to bylo hrozně těžké utkání," líčil Dvořák.
Jeho svěřenci zajíždějí již v sobotu na pažit šesté Břeclavi. Celek z Podluží v jedenáctém kole zvítězil 2:1 na půdě Startu Brno.
"Byl jsem se na zápase podívat. Břeclavští mají mladé mužstvo, široký kádr a zdravé kluky. Sice nebyli tak aktivní na balonu, ale jejich hra se mi líbila, a nakonec utkání na Startu zvládli. Příště nás čeká další těžké utkání s mladým dravým mančaftem," uzavřel kouč Tasovic.