TJ Sokol Tasovice B - SK AJAX Dyjákovice 2021_09_05

Název

Popis

6.kolo neděle 5.9.2021 od 16.00 hod. TJ Sokol Tasovice B - SK AJAX Dyjákovice 2:4 poločas 2:4
hřiště: Tasovice Branky: 19´Horáček Petr,30´Dítě Marek - 27´a 29´Hříbek Marek,40´a 42´Havlát Miroslav
Sestava:Lattner Petr-Fila Radek-Vomočil Václav-Jeřábek Jan(82´Svoboda Radek)-Jeřábek Milan-Kodytek Ondřej(46´Furik Jakub)-Horáček Petr(K)-Dítě Marek-Juhaňák Martin(76´Kordač Michal)-Strouhal Martin-Tuna Luboš
Do zápasu nezasáhli Meško Jan,Kočí Karel,Novák David a náhradní brankář Kadnár Petr.
ŽK: 63´Fila Radek,76´Vomočil Václav,87´Svoboda Radek,88´Kordač Michal - 47´Pospíchal Jan
Vývoj skóre: 1:0 - 1:2 - 2:2 - 2:4
Počet diváků: 215 Doba hry: 45+0 , 45+0 Rozhodčí: PEŇÁZ Václav Trenér: Bukáček Pavel
Hodnocení utkání od trenéra Pavla Bukáčka:
První poločas odehrály oba týmy v slušném tempu. Šli jsme do vedení, ale soupeř po chybách skóre otočil i když jsme vzápětí vyrovnali konec poločasu nám utekl. Druhý poločas byl víc bojovný, soupeř nás nepustil do šancí. Zápas se odehrál před slušnou návštěvou diváků, za což jim patří poděkování.